Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan İsmail Yurdabak Kadir Özkan’a Teşekkür Etti..

Başkan İsmail Yurdabak Kadir Özkan’a Teşekkür Etti..

Başkan İsmail Yurdabak Kadir

“Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, Kadir Özkan’a teşekkür etti: İlçemiz bu güzel proje sayesinde daha modern bir hale geldi”

Isparta’nın Sütçüler ilçesi Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, ilçedeki kentsel dönüşüm projelerine önemli katkılar sağlayan Kadir Özkan Mimarlık sahibi Kadir Özkan’a teşekkür etti. Eski iş merkezinin dönüşüm projesini ücretsiz olarak projelendiren Özkan, Yurdabak’ın teşekkürleriyle karşılaştı.

Sütçüler Meydanlığı’nda bulunan eski iş merkezinin dönüşüm projesi, Kadir Özkan Mimarlık tarafından ücretsiz olarak projelendirilmişti. Bu projenin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan Kadir Özkan’a teşekkür eden İsmail Yurdabak, ilçeye yaptığı bu nazik hediye için kendisine minnettar olduklarını dile getirdi.

Yurdabak, Kadir Özkan’ın üstlendiği proje sayesinde ilçenin daha modern ve yaşanabilir bir hale geldiğini vurguladı. Özkan’ın emekleriyle gerçekleştirilen bu proje, ilçe halkının da beğenisini kazandı. Yurdabak, Kadir Özkan gibi özverili ve işinde uzman insanların katkılarıyla ilçenin daha da güzelleşeceğine inandığını ifade etti.

Bu güzel çalışmaların ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Yurdabak, ilçenin gelişimi için yapılan her türlü katkının önemli olduğunu belirtti. İlçenin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini ifade eden Yurdabak, Sütçüler halkının da destekleriyle ilçenin daha da güzelleşeceğine inandığını dile getirdi.

Başkan İsmail Yurdabak, Kadir Özkan’ın üstlendiği proje ile ilçenin daha modern bir hale geldiği ve bu güzel çalışma için kendisine birkez daha teşekkür ediyorum, bu tür çalışmalar ilçemizin gelişimine yönelik atılan her adımın önemini biliyoruz, b,z alırken kazanıyoruz, bu yüzden Rabbim Kadir özkan gibi hayırseverlerin sayısını artırsın inşallah dedi.  Yurdabak halkın desteğiyle ilçenin daha da güzelleşeceğini ifade etti.