Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aziz Şehitlerimizin Aileleri ve Kahraman Gazilerimiz Onuruna İftar Düzenlendi

Aziz Şehitlerimizin Aileleri ve Kahraman Gazilerimiz Onuruna İftar Düzenlendi

Aziz Şehitlerimizin Aileleri ve

Isparta Valiliği tarafından aziz şehitlerimizin aileleri ve bu vatan için gözünü kırpmadan görev yapan kahraman gazilerimiz onuruna iftar programı gerçekleştirildi.

İftar programında Vali Vekili Hamdullah Suphi Özgödek, Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Aylin Cesur, Garnizon Komutanı Vekili Albay Selim Gümüşcan, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Vural, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin sunulması ve dua edilmesinin ardından ezanın okunmasıyla birlikte programa katılan aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz oruçlarını açtılar.

Programda bir konuşma yapan Vali Vekili Özgödek “Şehitlerimiz ve Gazilerimiz bizim için çok özeldirler. Güzel yurdumuzun korunması için canlarını ortaya koymuş aziz şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz bizlere emanettir. Sizleri devlet olarak sürekli hatırlıyor, yanlarınızda yer alıyoruz. İşte bu iftar soframızda da yine sizlerle buluşuyor, bir araya geliyoruz. Onlara olan vefa ve şükran borçlarını ödemek mümkün değil. Ama burada olduğu gibi gururla ifade ediyoruz. Devlet olarak şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında hep olduk bundan sonrada inşallah olmaya devam edeceğiz. Bu bizler için sadece görev değil, aynı zamanda bir onurdur. Rabbimiz inşallah bundan sonraki ramazanlarda da bir araya gelmeyi nasip etsin. Hepinizi sevgiyle, saygıyla, muhabbetle selamlar yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ederim. Şehitlerimize rahmet diler, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı arz eder, bütün şehit yakınlarımıza ve gazilerimize sağlıklı, huzur dolu nice ramazanlar dilerim. Cenabı Allah Ramazan ayının hürmetine ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza etsin, daim eylesin” dedi.

 

İftar davetinin ardından Vali Vekili Hamdullah Suphi Özgödek şehit yakınları, gaziler ve ailelerini uğurladı.