Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AKFEN HOLDiNG DEPREM BÖLGESİNDE YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

AKFEN HOLDiNG DEPREM BÖLGESİNDE YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

AKFEN HOLDiNG DEPREM BÖLGESİNDE

Akfen Holding el ele birlikteyiz isimli yardim kampanyası ile deprem bölgesine yardımlara devam ediyor. Oluşturulan Çadır Kentlerde depremzedelerin her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli malzemelerde temin edildi.

6 Şubat’taki depremlerden etkilenen Malatya’da, Akfen’in  çadır kent oluşturma çalışmaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Malatya’da depremin ardından barınma sorununu çözebilmek sürdürülen çalışmalara özel destek sağlayan ve Devletin ilgili birimleriyle koordine halinde çalışan  Akfen Holding, Yeşilyurt ilçesine bağlı Kuyuönü Mahallesi’ndeki araziye ve Hoca Ahmet Yesevi Mahallesinde ki arazilere 3 ayrı lokasyonda olmak üzere  toplam 900 kişilik  bir çadır kent daha kurdu. Akfen Holding Şehir Hastaneleri İşletmeleri Genel Müdürü Uğur Kılınç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, depremlerin hemen ardından holding olarak sahaya çıkarak yardım çalışmalarına başladıklarını söyledi. Kılınç, “Akfen Holdingimizin milletimizle el ele sürdürdüğü kampanya ile bundan sonra yardımlarımızın inşallah devamı gelecektir” dedi.

ÇADIR KENTLERDE DEPREMZEDELER

İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ DURUMDA

Akfen Holding Şehir Hastaneleri İşletmeleri Genel Müdürü Uğur Kılınç, kurdukları çadır kentlerdeki depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için her şeyin düşünüldüğünü belirterek, “Çadır kentlerde depremzedelerin yararlanabileceği wc, duş ve şofben imkanları var. Ayrıca içinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla çadır kentinde kalan depremzedelerimize Ramazan kolisi dağıtımı yapıyoruz. Bunların içerisinde gıda maddelerinin yanı sıra hijyen kolisi(sabun, şampuan, deterjan ve diş fırçası ve macunu da yer almaktadır. Çadır kentimizdeki çadırlara aydınlatma çektik ve depremzedelerin haberleşmede aksama yaşamaması amacıyla cep telefonları için şarj istasyonları koyduk” dedi.

Kılınç, AKFEN Holding olarak depremzedelere yönelik hizmetlerinin aralıksız devam edeceğini ifade etti.