Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

6 MART SPOR KULÜBÜ’NDEN VALİ BARUŞ’A ZİYARET

ISPARTA’NIN İLK TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TAKIMI İLİMİZİ 2. LİGDE TEMSİL EDECEK

ISPARTA’NIN İLK TEKERLEKLİ SANDALYE

Isparta’nın ilk Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını bünyesinde bulunduran 6 Mart Spor Kulübü’nün Başkanı Pınar Gök ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile sporcular Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette yaklaşık 1.5 yıl önce kurulduklarını ve kısa süre içerisinde önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyen 6 Mart Spor Kulübü Başkanı Pınar Gök, kulüp bünyesinde bulunan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının bu yıl ilk kez liglere katılacağını söyledi.
Tekerlekli Basketbol Takımlarının Isparta’yı 2. Ligde temsil edeceğini söyleyen 6 Mart SK Başkanı Pınar Gök, ilk maçlarını 26 Kasım Pazar günü saat 15.00’da Işıkkent Kapalı Spor Salonunda oynayacaklarını söyledi. İlk maça Vali Baruş’u davet eden Başkan Gök, Ispartalıların da kendilerini yalnız bırakmayacağını belirtti. 6 Mart SK Başkanı Pınar Gök, kendilerini kabul ettiği için ve verdiği destekten dolayı Vali Baruş’a teşekkür etti.
İlk kez Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının kurulmasının Isparta’daki sporun gelişimi için büyük önem taşıdığını belirten Vali Aydın Baruş da, takımın 2. Ligde Isparta’yı temsil edecek olmasından dolayı da mutlu olduklarını söyledi. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının her zaman yanında olacaklarını belirten Vali Baruş, bir programı olmadığı takdirde 26 Kasım’daki ilk maçı da izlemeye geleceğini söyledi.