Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik

Bayram kutlaması İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur ve öğrencilerin  Vali Vekili Hamdullah Suphi Özgödek’i ziyaretiyle başladı. Ziyarette Vali Vekili Özgödek makamını Öğretmenler İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Ecrin Elif Çetin’e bıraktı.

Çocuk Vali Çetin tüm çocukların bayramını kutlarken kışın daha rahat beden eğitimi dersi yapabilmek için okuluna spor salonu istedi. Bu istek karşısında İl Milli Eğitim Müdürü Baydur, gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.

Konuklarıyla bir süre sohbet eden Vali Vekili Özgödek çocukların çifte bayramını kutlayarak konuklarına çeşitli hediyeler verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu Işıkken Spor Salonu’nda devam etti. Burada düzenlen kutlama programına Vali Vekili Hamdullah Suphi Özgödek, Garnizon Komutanı Albay Mustafa Kahraman, Belediye Başkan Vekili Uğur Büyükçulcu, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Hızırbey Ortaokulu’nun halk oyunu gösterisiyle başlayan kutlamalarda, Nazmi Toker Ortaokulu, Kadir Boylu Ortaokulu, Gülcü İlkokulu, Öğretmenler İlkokulu, Özel Doğa Koleji ve Özel Düşünür Koleji öğrencileri birbirinden güzel halk oyunu ve dans gösterilerinin yanı sıra şarkı ve türkülerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladılar. Gösteriler katılımcılardan büyük beğeni aldı.

Kutlamaların sonunda sahaya inen Vali Vekili Özgödek ve protokol üyeleri, programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenleri tebrik ettiler.