Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 12:12
 
"ZİLLET BİLMEZ, MİLLET BİLİR"
"KENDİ İNSANINI HOR GÖRENLER BİZİM HİZMET AŞKIMIZI ANLAYAMAZLAR"
GÜNDEM Haberi

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, merkeze bağlı köy muhtarları ile yaptığı toplantıdaki açıklamalarına yanıt veren İYİ Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.
17 yılda AK Parti iktidarı tarafından köylere yapılan hizmetlerin tüm kesimler tarafından gayet iyi bilindiğini söyleyen Milletvekili Özel, siyaset sahnesine yeni girenlerin ve köylülerin sorunlarına ortak olmayanların bunu bilmemesinin normal olduğunu söyledi.
17 yıl önce köylerde kanalizasyon, içme suyu, kilit parke ve asfalt gibi bir çok sorunun bulunduğunu ancak AK Parti iktidarı ile bu sorunların sona erdiğini belirten Isparta Milletvekili Recep Özel açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Köylere gidip sorsunlar. 17 yıl önce nasıldı, şimdi nasıl diye. Şu anda tüm köylerimizde içme suyu, kanalizasyon ve kilit parke taşı gibi sorunlar tamamen bitirilmiş. Bunun yanı sıra köy grup yolları sıcak asfalta kavuşmuştur. Köy grup yollarının yanı sıra köy giriş yolları da sıcak asfaltla asfaltlanmaktadır. İl Özel İdaresi, 2017 yılında 212 kilometre, 2018 yılında 190 kilometre ve 2019 yılında 90 kilometre köy yolunu sıcak asfalta kavuşturmuştur. Hatta 2019 çalışmalarımız da devam etmektedir. Sıcak asfaltın yanı sıra son 3 yılda 450 kilometre köy yollarına da sathi kaplama yapılmıştır.
* "122 KÖYE GÜNEŞ ENERJİSİ PANELİ KONULDU"
Sadece asfalt değil, otobüs durakları, oyun park grupları, kamelyalar ve sosyal tesisler gibi köylerin sosyal alanda ihtiyaç duyduğunu eksiklikler de giderilmiştir. Ayrıca içme suyu nedeniyle elektrik faturaları yüksek gelen köylerimize de güneş enerjisi panelleri konulmaktadır. Şu ana kadar 122 köyümüze güneş enerjisi paneli konulmuş ve köylerimiz yüksek enerji bedellerinden kurtulmuşlardır.
* "KENDİ İNSANINI HOR GÖRENLER BİZİM HİZMET AŞKIMIZI ANLAYAMAZLAR"
Yapılan çalışmaları köylülerimiz yakından bilmekte ve takdir etmektedir. Biz köy muhtarlarımız ile bu yapılanların yanı sıra eksiklikler varsa yerine getirelim diye bir araya geldik. Ama muhtarlarımız tüm taleplerin yerine getirildiğini söyleyerek, bizlere teşekkür ettiler. Yani biz milletin derdi ile her zaman dertlendik. Ama milletten yana değil, zilletten yana olanlar bunu anlayamaz. Millete sevdalanmadan hizmet olmaz, yatırım olmaz. Kendi insanını hor görenler bizim hizmet aşkımızı anlayamazlar."

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: "ZİLLET, BİLMEZ,, MİLLET, BİLİR",
Yorumlar
Haber Yazılımı