Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 17:56
 
Tarım ve hayvancılığın kalbi Isparta’da atıyor
Isparta Ticaret Borsası tarafından her yıl düzenlenen Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarının bu yıl 15’incisi gerçekleştirildi. Gökkubbe Fuar Alanında yapılan fuarda çiftçiler yeni tarım teknolojileri ile buluştu.
EKONOMİ Haberi
Tarım ve hayvancılığın kalbi Isparta’da atıyor

Isparta Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı 15 yaşında. Gökkubbe Fuar Alanında gerçekleştirilen fuara bölge halkı ve protokol üyeleri yoğun ilgi gösterdi.
Çiftçi ile yeni tarım teknolojilerinin buluştuğu fuarın açılış konuşmasını yapan Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, “bu fuar artık Isparta’nın her yıl daha da büyüyen bir markasıdır” dedi.
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’nın Türkiye genelindeki tarım alanında en önemli iller arasında olduğunu belirterek, birlik içinde çalışmanın başarı getirdiğini söyledi.
Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, bu yıl 15’ncisi düzenlenen tarım ve hayvancılık fuarının hayırlı olmasını diledi.
Konuşmaların ardından Isparta Protokolü tarafından açılış kurdelesi kesildi. Açılışa katılan davetliler fuarı gezme fırsatı buldu.
Öte yandan Göller Bölgesi Tarım ve Hayvancılık Fuarı Pazar gününe kadar 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: Tarım, ve, hayvancılığın, kalbi, Isparta’da, atıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı