Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 16:10
 
ÖZEL VE BAŞDEĞİRMEN, MEMUR-SEN'İ YALNIZ BIRAKMADI
AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel ile Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Memur Sen Isparta İl Divan Toplantısına katıldı. Memur Senlileri yalnız bırakmadı.
GÜNDEM Haberi
ÖZEL VE BAŞDEĞİRMEN, MEMUR-SEN'İ YALNIZ BIRAKMADI

Memur-Sen Isparta İl Temsilciliği tarafından Gökçay'daki Gül Köşk'te il divan toplantısı düzenlendi. Toplantıya AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak, Metamar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Fesçi, Memur Sen İl Temsilcisi Erdal Demiralay ve sendika il divan toplantısı üyeleri katıldı.

Konuşmasına "iyi ki Memur-Sen'liyiz" diyerek başlayan Memur-Sen Isparta İl Temsilcisi Erdal Demiralay, "memurların çok da hoşuna gitmeyecek bir toplu sözleşme süreci yaşadık. Ama hayat mücadelesi devam ediyor. Biz de sendika olarak mücadelemize devam edeceğiz. Ankara'ya çağrıldık. Genel Başkanımız bizlere şunu söyledi. Başkanlarım rahat olun. Eylem ve söylem birliğimiz devam etsin dedi. Doğrular olduğu sürece beraber yürümeye devam edeceğiz. Biz sorunlardan beslenen bir sendika değiliz. Amacımız sorunlara çözüm bulmaktır" diye konuştu.

Memur-Sen'in İl Divan Toplantısına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel ise, "Memur-Sen'in yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bunlardan dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Her zaman Memur Sen ailesi ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Seçim sürecinde kendisine destek veren Memur-Sen'e teşekkür eden Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de, "biz sizlerle olmaya devam edeceğiz. Sizlerin bize vereceği fikirler çok önemli. Sizlerden çıkacak fikirlere de her zaman ihtiyacımız var. Bu yaşadığımız birlik ve beraberliğin her zaman daim olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: ÖZEL, VE, BAŞDEĞİRMEN,, MEMUR-SEN'İ, YALNIZ, BIRAKMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı