Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 14:37
 
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN KADİR GECESİ MESAJI
Tüm Ispartalıların Kadir Gecesini kutlayan Milletvekili Özel, rahmet ve bağışlanmanın bol olduğu kadir gecesinin mübarek gecelerin en anlamlısı olduğunu söyledi,
GÜNDEM Haberi
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN KADİR GECESİ MESAJI

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. 11 ayın sultanı Ramazan'ı uğurlarken, Kadir Gecesine erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Milletvekili Özel, Kadir Gecesinin insanlık alemi için kurtuluş, rahmet ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısı olduğuna dikkat çekti.

Kadir Gecesinin birlik ve beraberliğin artmasına büyük katkı sağlayacağına inandığını söyleyen AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin tüm İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Milletvekili Özel açıklamasına şöyle devam etti: "Tüm Ispartalı hemşerilerimin Kadir Gecesinin mübarek olmasını diliyorum. Güzelliklerin anlam kazandığı , gönüllerin maneviyatta buluştuğu, dua kapılarının sonuna kadar açıldığı, mübarek Kadir Gecemiz hayırlara vesile olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin."

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, ÖZEL'DEN, KADİR, GECESİ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı