Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 13:13
 
MİLLETİN ÇİZDİĞİ YOLDAN SAPANLAR HER YERDEN İSTİFA EDEBİLİR
Eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'den istifa etmesine ilişkin AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, "Vatandaşın, milletin çizdiği yolun haricinde yola sapanlar her yerden istifa edebilirler" dedi.
SİYASET Haberi
MİLLETİN ÇİZDİĞİ YOLDAN SAPANLAR HER YERDEN İSTİFA EDEBİLİR

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'den istifa etmesine ilişkin AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, "Vatandaşın, milletin çizdiği yolun haricinde yola sapanlar her yerden istifa edebilirler" dedi.

AK Parti MYK'dan kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen ve daha sonra partiden istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na ilk tepki AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel'den geldi. Muhbir32'ye konuşan Özel, Davutoğlu'nun istifasına ilişkin, "İstifa etmiş olabilir, kendi siyasi takdiridir, herkes yolunu siyasette kendisi çizer, toplumun çizdiği yol daha önemli, vatandaşın, milletin çizdiği yolun haricinde yola sapanlar her yerden istifa edebilirler. Kendi takdiridir" dedi.

"İSTİFALARIN DEVAMI GELMEZ"

İstifaların devamının gelip gelmeyeceğine ilişkin Özel, "Çok geniş bir şey olmaz, çok dar bir çerçevede kalır" yorumunu yaptı.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: MİLLETİN, ÇİZDİĞİ, YOLDAN, SAPANLAR, HER, YERDEN, İSTİFA, EDEBİLİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı