Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 12:29
 
HEM ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI
Isparta Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bünyesinde görev yapan öğretmenleri unutmayarak kahvaltıda buluşturdu.
GÜNDEM Haberi
HEM ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Dün (Perşembe) sabah Ramada Otel’de düzenlenen programa; Isparta Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Niyazi Karadem, Müdür Yardımcıları ve Merkez bünyesinde görev yapan Öğretmenler ve Usta Öğreticiler katıldı. KARADEM’DEN KUTLAMA Öğretmenler Günü kutlamasında bir konuşma yapan Isparta Halk Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Karadem, tüm öğretmenlerin gününü kutlayarak yaşadıkları bu birlik ve beraberliğin daim olmasını dileyerek şöyle konuştu: 

“Öğretmenlerimizin, Usta Öğreticilerimizin bu mutlu gününü can – ı gönülden tebrik ediyorum. Beraberce yürüdüğümüz bu yolun bizi büyük başarılara ve kurum olarak büyük bir marka olmaya götüreceğine yürekten inanıyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi bir müdürün şansı değil, ekibi vardır. Hep birlikte ilimizde hatta Türkiye’de hayat boyu öğrenmenin lokomotifi olmaya devam edeceğiz.” 

Programda, uzun yıllar Isparta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yapmış olan eski Müdür İhsan Arıcı’ya Merkeze verdiği hizmetlerinden dolayı şükran plaketi verildi.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: HEM, ÖĞRETMENLERİ, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı