Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 16:51
 
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN MUHTARLAR DERNEĞİNE HİZMET BİNASI
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN MUHTARLAR DERNEĞİNE HİZMET BİNASI

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ‘Vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında köprü’ dediği Muhtarların daha uygun bir yerde hizmet verebilmesi amacıyla Etnografya Müzesinde kafe-restoran olarak hazırlanan ve kullanılmayan alanı Muhtarlar Derneği olarak kullanılmak üzere tahsis etti. 


Isparta Muhtarlar Derneğinin talebi üzerine Etnografya Müzesinde istenen yerde Dernek Başkanı Gökhan Büyükleblebi ve yönetimi ile muhtarlarla incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, alanın 19 Ekim Muhtarlar Gününe yetiştirileceğini söyledi. 
Muhtarlar Derneği olarak kullanılacak olan alanda incelemelerde bulunan ve yerle ilgili gerekli talimatlarını veren Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yeni dernek yerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu. 
Isparta Muhtarlar Derneği hizmet yerinin Kültür Sitesi 3.katta bulunduğunu hatırlatan Dernek Başkanı Gökhan Büyükleblebi de, alanın kendilerine verilmesinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek Başkan Başdeğirmen’e teşekkür etti. Büyükleblebi, “Kültür Sitesi 3.katında derneğimizin bir yeri vardı. Bu yerimiz çok dardı. Gerek 44 mahalle muhtarımızla buluştuğumuzda, gerekse bir misafirimiz geldiğinde yer sorunu yaşıyorduk. Binamızın 3.kat olması ve asansör bulunmayışı da zorluk oluşturuyordu. Belediye Başkanımızdan Muhtarlar Derneği olarak bu yer için talepte bulunmuştuk. Başkanımız da bizlere olumlu yaklaştı. İnşallah 19 Ekim Muhtarlar Gününe burayı yetiştirip hizmete açacağız. Başkanımıza bu konuda çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, BAŞDEĞİRMEN’DEN, MUHTARLAR, DERNEĞİNE, HİZMET, BİNASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı