Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 00:27
 
AYNI EVDEN 1 HAFTADA 2 CENAZE ÇIKTI
GÜNDEM Haberi
AYNI EVDEN 1 HAFTADA 2 CENAZE ÇIKTI

Sav Kasabasında geçtiğimiz hafta ani kalp krizi sonucu vefat eden Ferhat İpekçi’den sonra bugün de Ferhat İpekçi’nin Annesi Gülsüm İpekçi vefat etti.

Sav Kasabasında geçtiğimiz hafta ani kalp krizi sonucu vefat eden Ferhat İpekçi’den sonra bugün de Ferhat İpekçi’nin Annesi Gülsüm İpekçi vefat etti.
 
SAV KASABASI İKİNCİ ÖLÜM HABERİYLE YIKILDI

Isparta Merkeze bağlı Sav Kasabasında bugünlerde acı üstüne acı yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta bir günde iki acı haberle sarsılan Kasabadan bugün de bir ölüm haberi daha geldi. Hem de aynı aile ve evden.

FERHAT İPEKÇİ ANİ KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ

30 Ağustos Cuma günü kasabanın en sevilen ve sayılan ismi olan ve kasabadaki Gazi Gürelli İlkokulunun hizmetlisi Ferhat İpekçi (50) ani olarak geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede vefat etti. İpekçi’nin ölümü kasabada büyük üzüntü yarattı. Merhum Ferhat İpekçi, 31 Ağustos Cumartesi günü Tekler Mahallesi Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Kasaba Mezarlığında toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.

BİR HAFTA SONRA ANNESİ DE VEFAT ETTİ

Bir haftalık bir aradan sonra kasabada bugün ise ikinci acı haber geldi. Oğlunun ölümüne üzülen ve ilerlemiş yaşı nedeniyle sağlık sorunları yaşayan Gülsüm İpekçi, geçirdiği ameliyatın ardından vefat etti.

Merhume İpekçi’nin yarın Kasaba Mezarlığında toprağa verileceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYNI, EVDEN, 1, HAFTADA, 2, CENAZE, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı