Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 12:06
 
"17 YILDIR NE YAPTINIZ"
İYİ Parti İl Başkanı Özgür TANDOĞAN basın açıklaması yayınladı işte o açıklama;
GÜNDEM Haberi

Çöküşün ayak sesleri geldikçe, Milletvekillerinden sürekli talihsiz açıklamalar geliyor.

Muhalefet partisiymiş de yeni iktidara gelmiş gibi açıklama yapan AKP Isparta milletvekilimiz Recep Özel’i anlamak mümkün değil!

AKP milletvekili Recep Özel , merkez köy muhtarları ile yaptığı toplantıda bir vaade bulunuyor.  Diyor ki; “"İnşallah Rabbim bu dönem içerisinde hepimize Isparta'ya hayırlı hizmetler etmeyi nasip eder. Bu dönem merkeze bağlı köylerin gerçekten merkeze yakın olmasını istiyoruz. Yakın olalım ama hizmette uzak olmamayı istiyoruz. Bu 5 yıl içerisinde köylerimizin eksiklikleri varsa bu eksikleri gidermeyi arzu ediyoruz. Merkezde ne varsa köylerde de o olmasını istiyoruz.”

Milletvekili Özel sanırım unutuyor. 2002 yılından beridir AKP hükümeti var ve bu hükümetin 3 dönemdir milletvekilidir. Hatırlatmak isterim ki çöküşün ayak sesleriyle siyaset yapma telaşından  vaadler de bulunurken bu gerçeği unutuyorsunuz.

17 yıldır köylerin sorunları çözümlenememiş ise, hala köylerimizin çözüm bekleyen sorunları ve eksiklikleri var ise bu muhalefet partilerinin suçumudur?  17 yıldır İktidar partisi sizsiniz Sayın Özel, bu yaptığınız açıklamaları verdiğiniz vaadleri anlamak mümkün değildir.

Köylerde ne bıraktınız?

Hayvancılık bitti. Kısa bir süre önce et desteğini de kaldırdınız. Yem fiyatları aldı başını gitti. Sorun çözmek bu mu?

Çiftçiliği bitirdiniz. Gübre ve ilaç fiyatlarının sürekli zam görmesi köylerimizde üretimi bitirdi. Mazottaki artışı söylememe bile gerek yok.

Hangi sorunu çözeceksiniz biraz daha açıklayıcı konuşursanız bizde 17 yıldır el atmadığınız hangi sorunun çözüleceğini bilmek isteriz Sayın vekil…

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "17, YILDIR, NE, YAPTINIZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı